MENÜ

Hakkımızda

Avukat Zinnur Kaya tarafından kurulmuş olan Kaya Hukuk Bürosu bireylere ve kurumlara avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık faaliyetlerini sunmaktadır. Büromuz; sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları uzlaşma, sulh ve arabuluculuk gibi alternatif yöntemleri de deneyerek daha hızlı bir çözüme ulaştırmayı hedef almaktadır.  Müvekkillerinin ihtiyaçlarına özel ve sonuç odaklı çözümler ile maksimum memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır.

Müvekkil şahıs ve şirketlere özel, güvenilir, doğru ve çözüme daima odaklı hukuk ve danışmanlık hizmetlerimizi sunmaktayız. Gerek uluslararası gerekse ulusal hukuk alanında vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimiz ile müvekkillerimizin daima takdirini kazanmışızdır. Büromuza gelen tüm davalar ve dosyaları sadece hukuki soru olarak değerlendirmemekte, sorunları bir bütün olarak ele almaktayız. En doğru çözüm yolunu tespit ederek neticelendirmekteyiz.

Büromuz kurulmuş olduğu günden bu güne karşılıklı güven, insana saygı ve gizlillik prensiplerinden asla şaşmamakta ve hizmet kalitesini daima en üst seviyelerde tutmaktadır. Müvekillerimiz ile ilişkilerimizde güven unsurunun önemini bilmekte ve bu bilinç ile hareket etmekteyiz. Uyuşmazlıkları araştırarak, inceleyerek akılcı ve süratli çözümler üretmekteyiz.

Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek için, ulusal ve uluslararası alanda çalışan diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla çalışmakta ve mütalaa almaktadır.Kaya Hukuk bürosu olarak tüm işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmek adına teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak siz değerli ziyaretçilerimize büyük kolaylık sağlamak bizim en büyük hedefimizdir.